0845250032-05-G9
Molex
Product No:
0845250032-05-G9
Manufacturer:
Molex
Description:
5" PRE-CRIMP A1857/19 GREEN
User Guide
Number of Rows 1
Color Green
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 5.00" (127.00mm)