0845250032-10-Y7
Molex
Product No:
0845250032-10-Y7
Description:
10" PRE-CRIMP A1858/19 YELLOW
User Guide
Number of Rows 1
Color Yellow
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 10.0" (254.0mm)