Home / RF Shields / 10-CBSA-4.0X4.0X0.13
minImg
10-CBSA-4.0X4.0X0.13
Leader Tech Inc.
Product No:
10-CBSA-4.0X4.0X0.13
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 4" X 4" SURFACE MOUNT
User Guide
Series 10-CBS
Length - Overall 4.000" (101.60mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)