1252-25-S-10
RAF Electronic Hardware
Product No:
1252-25-S-10
Description:
ROUND SPACERBRIGHT CHROMEROUND C
User Guide
Diameter - Inside 0.252" (6.40mm)
Color -
Material Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm)
Weight -
Series -
Type Round Spacer
Between Board Height 0.500" (12.70mm) 1/2"
Length - Overall 0.500" (12.70mm) 1/2"