1281-38-SS
RAF Electronic Hardware
Product No:
1281-38-SS
Description:
ROUND SPACERPLAIN STAINLESS STEE
User Guide
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4"
Weight -
Series -
Type Round Spacer
Between Board Height 0.375" (9.53mm) 3/8"
Length - Overall 0.375" (9.53mm)