1281T-38-AL
RAF Electronic Hardware
Product No:
1281T-38-AL
Description:
ROUND SPACERPLAIN ALUMINUM3/4 RD
User Guide
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4"
Weight -
Series -
Type Round Spacer
Between Board Height 0.406" (10.32mm)
Length - Overall 0.406" (10.32mm)