1285-38-B-12
RAF Electronic Hardware
Product No:
1285-38-B-12
Description:
3/4 RD X 5/8 X .380 ID
In Stock : 252
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color Clear
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4"
Weight -
Series -
Type Round Spacer
Between Board Height 0.625" (15.88mm) 5/8"
Length - Overall 0.625" (15.88mm) 5/8"