Home / RF Shields / 14R-CBSA-3.75X5.75X0.13
minImg
14R-CBSA-3.75X5.75X0.13
Leader Tech Inc.
Product No:
14R-CBSA-3.75X5.75X0.13
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 3.75" X 5.75" T/H
User Guide
Series 10-CBS
Length - Overall 5.750" (146.05mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.750" (95.25mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)