Home / RF Shields / 14RA-CBSA-4.0X4.5X0.13
minImg
14RA-CBSA-4.0X4.5X0.13
Leader Tech Inc.
Product No:
14RA-CBSA-4.0X4.5X0.13
Description:
RF SHIELD 4" X 4.5" THROUGH HOLE
User Guide
Series 10-CBS
Length - Overall 4.500" (114.30mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)