1722533012-10-S9
Molex
Product No:
1722533012-10-S9
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP 1857/19 SLATE
User Guide
Number of Rows 1
Color Slate
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series Ultra-Fit
Length 10.0" (254.0mm)