1722533023-10-W7-D
Molex
Product No:
1722533023-10-W7-D
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP 1858/19 WHITE
User Guide
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series Ultra-Fit
Length 10.0" (254.0mm)