Home / RF Shields / 18R-CBSA-1.5X3.0X0.13
minImg
18R-CBSA-1.5X3.0X0.13
Leader Tech Inc.
Product No:
18R-CBSA-1.5X3.0X0.13
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 1.5" X 3" THROUGH HOLE
User Guide
Series 10-CBS
Length - Overall 3.000" (76.20mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)