Home / RF Shields / 18R-CBSA-3.25X5.0X0.13
minImg
18R-CBSA-3.25X5.0X0.13
Leader Tech Inc.
Product No:
18R-CBSA-3.25X5.0X0.13
Description:
RF SHIELD 3.25" X 5" T/H
User Guide
Series 10-CBS
Length - Overall 5.000" (127.00mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.130" (3.30mm)