Home / RF Shields / 18R-CBSFNSV-1.25X2.75X0.13
minImg
18R-CBSFNSV-1.25X2.75X0.13
Leader Tech Inc.
Product No:
18R-CBSFNSV-1.25X2.75X0.13
Description:
RF SHIELD 1.25" X 2.75" T/H
User Guide
Series 10-CBS
Length - Overall 2.750" (69.85mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Vent Holes in Pattern
Height - Overall 0.130" (3.30mm)