Home / RF Shields / 20S-CBSA-3.75X5.0X0.2
minImg
20S-CBSA-3.75X5.0X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
20S-CBSA-3.75X5.0X0.2
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 3.75" X 5" SMD
User Guide
Series 20-CBS
Length - Overall 5.000" (127.00mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.750" (95.25mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)