2169T-1032-B
RAF Electronic Hardware
Product No:
2169T-1032-B
Description:
HEX STANDOFFPLAIN BRASS5/16 HEX
User Guide
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.313" (7.94mm) Hex
Weight -
Series -
Type Hex Standoff
Between Board Height 0.406" (10.32mm)
Length - Overall 0.406" (10.32mm)