Home / RF Shields / 21L-CBSA-2.25X5.25X0.225
minImg
21L-CBSA-2.25X5.25X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
21L-CBSA-2.25X5.25X0.225
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 2.25" X 5.25" SMD T/H
User Guide
Series 20-CBS
Length - Overall 5.250" (133.35mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.225" (5.72mm)