Home / RF Shields / 21M-CBSA-3.75X3.75X0.225
minImg
21M-CBSA-3.75X3.75X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
21M-CBSA-3.75X3.75X0.225
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 3.75" X 3.75" SMD T/H
User Guide
Series 20-CBS
Length - Overall 3.750" (95.25mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.750" (95.25mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.225" (5.72mm)