Home / RF Shields / 23-CBSA-3.0X4.0X0.25
minImg
23-CBSA-3.0X4.0X0.25
Leader Tech Inc.
Product No:
23-CBSA-3.0X4.0X0.25
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 3" X 4" SMD T/H
User Guide
Series 20-CBS
Length - Overall 4.000" (101.60mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.250" (6.35mm)