Home / RF Shields / 24-CBSA-2.25X2.5X0.35
minImg
24-CBSA-2.25X2.5X0.35
Leader Tech Inc.
Product No:
24-CBSA-2.25X2.5X0.35
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 2.25" X 2.5" T/H
User Guide
Series 20-CBS
Length - Overall 2.500" (63.50mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.350" (8.89mm)