Home / RF Shields / 24-CBSA-2.75X3.25X0.2
minImg
24-CBSA-2.75X3.25X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
24-CBSA-2.75X3.25X0.2
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 2.75" X 3.25" SMD T/H
User Guide
Series 20-CBS
Length - Overall 3.250" (82.55mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)