Home / RF Shields / 24S-CBSA-4.75X5.25X0.2
minImg
24S-CBSA-4.75X5.25X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
24S-CBSA-4.75X5.25X0.2
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 4.75" X 5.25" SMD T/H
User Guide
Series 20-CBS
Length - Overall 5.250" (133.35mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.750" (120.65mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)