Home / Oscillators / 25QHTF22-77.570634-OE
minImg
25QHTF22-77.570634-OE
Mercury United Electronics, Inc.
Product No:
25QHTF22-77.570634-OE
Description:
77.570634 M XO 2.5V 2.5X2.0MM OE
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ratings -
Series 25QHTF22
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V