Home / RF Shields / 29-CBSA-2.5X5.0X0.2
minImg
29-CBSA-2.5X5.0X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
29-CBSA-2.5X5.0X0.2
Description:
RF SHIELD 2.5" X 5" SMD T/H
User Guide
Series 20-CBS
Length - Overall 5.000" (127.00mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)