Home / Circuit Breakers / 3130-F150-P7T1-W01Q-10A
minImg
3130-F150-P7T1-W01Q-10A
E-T-A
Product No:
3130-F150-P7T1-W01Q-10A
Manufacturer:
E-T-A
Description:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
In Stock : 3
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Actuator Type Rocker
Approval Agency CE, CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 3130
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V