343.6-32-M10-63-OS
J.W. Winco
Product No:
343.6-32-M10-63-OS
Manufacturer:
J.W. Winco
Description:
STAINLESS STEEL LEVELING FEET
User Guide
Shape Cylindrical, Recessed Center
Form -
Color Blue
Material Steel
Size / Dimension 1.260" Dia (32.00mm)
Mounting Type Threaded Stud
Hardness -
Product Status Active
Thickness 0.200" (5.08mm)