Home / Knobs / 6335.4-TE-32-M6-16
minImg
6335.4-TE-32-M6-16
J.W. Winco
Product No:
6335.4-TE-32-M6-16
Manufacturer:
J.W. Winco
Description:
PLASTIC STAR KNOB, STEEL STUD
In Stock : 198
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Shaft Size M6
Color Black
Material Metal
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series GN 6335.4
Type 4 Arm
Mfr J.W. Winco
Style Clamping
Features -
Height 0.790" (20.07mm)
Package Box
Diameter 1.260" (32.00mm)