745C101223JP
CTS Resistor Products
Product No:
745C101223JP
Manufacturer:
CTS Resistor Products
Description:
RES ARRAY 8 RES 22K OHM 2512
In Stock : 139060
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series 745
Power Per Element 63mW