Home / RF Shields / 80-CBSA-1.5X5.0X0.8
minImg
80-CBSA-1.5X5.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
80-CBSA-1.5X5.0X0.8
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 1.5" X 5" SMD
User Guide
Series 80-CBS
Length - Overall 5.000" (127.00mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)