Home / RF Shields / 81-CBSA-6.0X6.0X0.8
minImg
81-CBSA-6.0X6.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
81-CBSA-6.0X6.0X0.8
Description:
RF SHIELD 6" X 6" THROUGH HOLE
User Guide
Series 80-CBS
Length - Overall 6.000" (152.40mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 6.000" (152.40mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)