Home / RF Shields / 84-CBSA-3.5X4.75X0.8
minImg
84-CBSA-3.5X4.75X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
84-CBSA-3.5X4.75X0.8
Description:
RF SHIELD 3.5" X 4.75" T/H
User Guide
Series 80-CBS
Length - Overall 4.750" (120.65mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)