Home / RF Shields / 84NH-CBSA-4.0X5.25X0.8
minImg
84NH-CBSA-4.0X5.25X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
84NH-CBSA-4.0X5.25X0.8
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 4" X 5.25" T/H
User Guide
Series 80-CBS
Length - Overall 5.250" (133.35mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)