Home / RF Shields / 84VH-CBSA-0.5X0.5X0.8
minImg
84VH-CBSA-0.5X0.5X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
84VH-CBSA-0.5X0.5X0.8
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 0.5" X 0.5" T/H
User Guide
Series 80-CBS
Length - Overall 0.500" (12.70mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)