Home / RF Shields / 84VH-CBSA-1.75X3.0X0.8
minImg
84VH-CBSA-1.75X3.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
84VH-CBSA-1.75X3.0X0.8
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 1.75" X 3" T/H
User Guide
Series 80-CBS
Length - Overall 3.000" (76.20mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)