Home / RF Shields / 84VH-CBSA-3.25X4.5X0.8
minImg
84VH-CBSA-3.25X4.5X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
84VH-CBSA-3.25X4.5X0.8
Description:
RF SHIELD 3.25" X 4.5" T/H
User Guide
Series 80-CBS
Length - Overall 4.500" (114.30mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)