Home / RF Shields / 87-CBSA-2.25X4.0X0.8
minImg
87-CBSA-2.25X4.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
87-CBSA-2.25X4.0X0.8
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 2.25" X 4" T/H
User Guide
Series 80-CBS
Length - Overall 4.000" (101.60mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)