Home / RF Shields / 87-CBSA-2.75X5.75X0.8
minImg
87-CBSA-2.75X5.75X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
87-CBSA-2.75X5.75X0.8
Description:
RF SHIELD 2.75" X 5.75" T/H
User Guide
Series 80-CBS
Length - Overall 5.750" (146.05mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)