Home / RF Shields / 87-CBSA-3.0X3.5X0.8
minImg
87-CBSA-3.0X3.5X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
87-CBSA-3.0X3.5X0.8
Description:
RF SHIELD 3" X 3.5" THROUGH HOLE
User Guide
Series 80-CBS
Length - Overall 3.500" (88.90mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)