A13-Z101-D55-AS-S
Optical Zonu Corporation
Product No:
A13-Z101-D55-AS-S
Description:
FIBER OPTIC TRANSMITTER, OZ101 F
User Guide
Applications GPS, LTE
Product Status Active
Power - Output 3.5mW
Modulation or Protocol GPS
Series -
Function Transmitter
Sensitivity -
Voltage - Supply 3.5V ~ 5.25V, 4.75V ~ 5.5V
Data Rate (Max) -
Mfr Optical Zonu Corporation
Frequency 30MHz ~ 3GHz