A9BAG-1008F
TE Connectivity AMP Connectors
Product No:
A9BAG-1008F
Description:
FLEX CABLE - AFF10G/AF10/AFE10T
In Stock : 140
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series -
Number of Positions 10
Length 8.00" (203.20mm)
Pitch 0.100" (2.54mm)