AE847B11457
Anatech Electronics Inc.
Product No:
AE847B11457
Description:
847 MHZ CAVITY BANDPASS FILTER
User Guide
Insertion Loss 2dB
Size / Dimension 4.488" L x 2.362" W (114.00mm x 60.00mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 1.850" (47.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 30MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 847MHz Center