Home / RF Amplifiers / AFD2-080120-30
minImg
AFD2-080120-30
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AFD2-080120-30
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP GPS 8GHZ-12GHZ MODULE
User Guide
Current - Supply 120mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AFD
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 8GHz ~ 12GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 8GHz ~ 12GHz