AFFC-050-07-153-11
Assmann WSW Components
Product No:
AFFC-050-07-153-11
Description:
CABLE FFC 7POS 0.50MM 6"
User Guide
Series -
Cable Type FFC, FPC
Length - Exposed Ends 0.138" (3.50mm)
Length 6.000" (152.40mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Pitch 0.020" (0.50mm)