Home / RF Amplifiers / AFS3-00100400-22-LN
minImg
AFS3-00100400-22-LN
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AFS3-00100400-22-LN
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-4GHZ MODULE
User Guide
Current - Supply 125mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AFS
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 100MHz ~ 4GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 100MHz ~ 4GHz