Home / RF Amplifiers / AFS3-02000600-15-LN
minImg
AFS3-02000600-15-LN
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AFS3-02000600-15-LN
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP GPS 2GHZ-6GHZ MODULE
User Guide
Current - Supply 150mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AFS
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 2GHz ~ 6GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 2GHz ~ 6GHz