ALBFLB21500
Amphenol Air LB
Product No:
ALBFLB21500
Manufacturer:
Amphenol Air LB
Description:
CBL CLAMP BUNDLE FASTENER
User Guide
Color Gray, Purple
Panel Hole Size -
Material -
Material Flammability Rating -
Mounting Type Fastener
Product Status Active
Type Attributes Dual Openings
Series Fairlead
Screw Size -
Type Clamp, Bundle Separation
Panel Thickness -
Length 2.700" (68.58mm)
Mfr Amphenol Air LB
Features -
Height -
Bundle Center to Mounting Center -
Package Box
Adhesive -
Width 1.250" (31.75mm)
Material Thickness -
Opening Size 0.500" (12.70mm), 0.500" (12.70mm)