Home / RF Amplifiers / AMF-1F-00950175-25-10P
minImg
AMF-1F-00950175-25-10P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AMF-1F-00950175-25-10P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP GPS 950MHZ-1.75GHZ MOD
User Guide
Current - Supply 100mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 950MHz ~ 1.75GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 950MHz ~ 1.75GHz