Home / RF Amplifiers / AMF-2D-00500800-25-13P
minImg
AMF-2D-00500800-25-13P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AMF-2D-00500800-25-13P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP GPS 500MHZ-8GHZ MODULE
User Guide
Current - Supply 120mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 500MHz ~ 8GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 500MHz ~ 8GHz