Home / RF Amplifiers / AMF-3F-00950175-25-13P
minImg
AMF-3F-00950175-25-13P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AMF-3F-00950175-25-13P
Description:
IC RF AMP GPS 950MHZ-1.75GHZ MOD
User Guide
Current - Supply 200mA
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 950MHz ~ 1.75GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 950MHz ~ 1.75GHz