Home / RF Amplifiers / AMF-4F-06001800-15-10P
minImg
AMF-4F-06001800-15-10P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AMF-4F-06001800-15-10P
Description:
IC RF AMP GPS 6GHZ-18GHZ MODULE
User Guide
Current - Supply 150mA
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 6GHz ~ 18GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 6GHz ~ 18GHz